Supervizija

Neįmanoma išspręsti problemų naudojantis tuo pačiu mąstymo būdu, kuriuo jas sukūrėte. A.Einšteinas

Supervizorių rudeninis sąskrydis (2017)

Spalio 6 – 7 dienomis visi supervizoriai kviečiami į jau tradiciniu tampantį rudeninį sąskrydį, kuriame visi pabūsime bendrystėje, pasidžiaugsime pasiekimais, pasidalinsime patirtimi bei kartu ieškosime sprendimų.

Kviečiame mokytis provokatyvaus konsultavimo pagrindų

LPSKA (supervizorių asociacija) 2017 m. rugsėjo 8-9 d. kviečia visus, kurie konsultuoja kitus žmones, į mokymus „Provokatyvaus konsultavimo pagrindai“, kuriuos ves provokatyvus terapeutas (DIP München), supervizorius ir koučeris Artūras Malinauskas. Mokymų metu turėsite galimybę praplėsti savo kaip konsultuojančių specialistų metodinę „įrankių paletę“ ir savo praktikoje leisti sau daugiau kryptingo humoro, nei iki šiol galėjote leisti. Daugiau informacijos bei registracijos nuoroda – Provokatyvus konsultavimas kvietimas atviras 2 ;  registracija.

 

Kontrolinė supervizija Lietuvoje dirbantiems profesionalams

Lietuvos supervizoriai, užsiimantys profesinių santykių  konsultacine veikla,  gegužės 25 – 27 dienomis dalyvavo kontrolinėse supervizijose, kurios vyko Vilniuje ir Kaune. Šias supervizijas vedė Bernd Jansen (Vokietija) – daugumos baigusiųjų supervizijas mokytojas, atradęs galimybes atvykti į Lietuvą, kad sustiprintų, palaikytų, padrąsintų ir neleistų “nusukti nuo kelio”.  Skaityti daugiau

Keturi žingsniai supervizijos link

Kaip užsisakyti supervizija?

Supervizorių kontaktus ir išsamesnius prisistatymus galite rasti šioje internetinėje svetainėje, skiltyje SUPERVIZORIAI.

Paskambinkite arba parašykite elektroniniu paštu supervizoriui(-ei) ar keliems supervizoriams ir paklauskite daugiau jus dominančios informacijos.

Remdamiesi turima informacija, pasirinkite supervizorių(-ę), kuris(-i) labiausiai atitinka jūsų lūkesčius, ir susisiekite su juo(-a) dėl susitikimo.

Žinokite, kad kontrakto sudarymui gali būti reikalingas vienas ar keli susitikimai. Jų metu yra derinami supervizijos tikslai, trukmė, forma, kaina ir specialūs susitarimai, kurie reikalingi jums ar jūsų organizacijai.

supervizoriai

Susipažinkime

LIETUVOS PROFESINIŲ SANTYKIŲ KONSULTANTŲ ASOCIACIJA

8 684 92 391 – Sigita Šimkienė, LPSKA pirmininkė, 8 615 48 718 – Dovilė Černiauskienė, LPSKA vicepirmininkė
info@supervizija.lt